moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Jak „Grom” i „Orkan”!

Huk uniwersalnej armaty AK-176M oraz szybkostrzelnej AK-630M rozniósł się po Zatoce Gdańskiej. To załogi ORP „Orkan” i ORP „Grom” trenowały działania ogniowe. Niedługo potem żołnierze musieli walczyć z ogniem, ale… na pokładzie. Do tego okazało się, że przebity został kadłub okrętu. Na szczęście to były tylko ćwiczenia. Podobnie jak akcja ratunkowa na alert: rozbitek na morzu! – Jednostki rakietowe muszą być zawsze gotowe do działań antykryzysowych na morzu – mówią marynarze.

Fot. Michał Pietrzak/3 FO
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO