moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Ogień, miny, rozbitek na morzu

Żołnierze 8 Flotylli Obrony Wybrzeża ćwiczyli na wodach Zatoki Pomorskiej strzelanie z dział artyleryjskich, wystrzeliwali ładunki wydłużone, stawiali miny, ale też poszukiwali min przy użyciu trałów i stacji hydrolokacyjnych. A to była tylko część zajęć. Jedno z zadań okrętowej grupy taktycznej 2 Dywizjonu Okrętów Transportowo-Minowych dotyczyło np. podjęcia rannego z pokładu okrętu. W tej części szkolenia wzięła udział Anakonda z Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.

Fot. 8 FOW
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO