moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Polski generał zostanie zastępcą dowódcy V Korpusu

29 marca w Warszawie szef MON rozmawiał z amerykańskim dowódcą m. in. o wojskowej polsko-amerykańskiej współpracy w ramach V Korpusu. Szef MON poinformował także w trakcie rozmów, że zastępcą gen. Kolasheskiego będzie gen. dyw. Adam Joks. Jak podkreślił szef MON obecność wysuniętego dowództwa V Korpusu jest namacalnym dowodem wzmocnienia relacji polsko-amerykańskich oraz tego, że nasze partnerstwo strategiczne rośnie w siłę. Wysunięte Dowództwo V Korpusu jest jedyną tego typu strukturą w naszym regionie. Dzięki niemu możliwe będzie skuteczniejsze współdziałanie wojsk amerykańskich z europejskimi sojusznikami.

Film: MON
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO